#instawcześniak i co dalej?

Bo korci mnie pisanie, bo kręcicie mi dziurę w brzuchu, bo tak wiele mam Wam do powiedzenia, bo tak mało w Internecie wiedzy o wcześniakach z pierwszej ręki, bo tak wiele pytań mi zadajecie, bo... naprawdę lubię to robić.

Dlatego wracam, pod zmienioną nazwą, która - jak mam nadzieję - rozprzestrzeni się w Internecie jako kolejna akcja społeczna.

Wiecie, że kiedy zostajemy rodzicami wcześniaka, to mamy poczucie, że to spotyka TYLKO nas? Że los z nas zakpił i mamy tak strasznie przesrane, podczas gdy WSZYSCY inni cieszą się zdrowymi maluchami urodzonymi o czasie? Że zupełnie NIKT nas nie zrozumie, bo MAŁO kto boryka się z taką trudną sytuacją? Dlatego ja mówię - KONIEC TEGO!

Pokażmy tym, którzy zaczynają dopiero swoją trudną i pełną zakrętów przygodę ze wcześniactwem, jak wiele nas jest. Jak dużo wsparcia mogą otrzymać od obcych ludzi z Internetu. Jak wiele różnych historii, dramatów ludzkich, ale także happy endów możemy spotkać tu. Tu, gdzie i tak codziennie wchodzimy.

Udostępnij na swoim Instagramie zdjęcie swojego malucha, otaguj je hasztagiem

#instawcześniak

oznacz mnie, bym mogła pokazać Was światu, napisz kilka słów o Was i daj wsparcie innym. Odwdzięcz się za całą dobroć, którą otrzymałaś wtedy, kiedy to Ty byłaś w dołku.

Pokażmy, że mamy moc!FLORIAN

Waga: 730g
Wzrost: 35 cm
Apgar - 3/6/7/7
Respirator - 2 dni
CPAP - 30 dni
Tlen - 15 dni
Przetoczenia krwi - 3
Punkcje lędźwiowe - 3
Infekcje - niezliczona ilość
Badania wzroku - 6
Badania słuchu - 2
Wizyty u specjalistów - 18
Dni w szpitalu - 75
Dysplazja oskrzelowo płucna
Asymetria ułożeniowa
Niedomknięty Botall po urodzeniu
Drobne przecieki i niedomykania zastawek w sercu


Nie dawali mu wielkich szans, a dziś? Dziś jest z nami - cały i zdrowy <3A jaka jest Wasza historia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 #instawcześniak i co dalej? , Blogger